Brána k dobrodružství

Spousta aktivit pro celou rodinu i skupinu přátel

Brána k dobrodružství

Spousta aktivit pro celou rodinu i skupinu přátel

Brána k dobrodružství

Spousta aktivit pro celou rodinu i skupinu přátel

Via Ferrata

zajištěná horolezecká stěna

Via Ferrata Děčín je unikátní zajištěná horolezecká stěna nacházející se přímo v centru města. Můžete si vybrat z 16 cest dle obtížnosti B-D, záleží jen na vašich dovednostech a vytrvalosti. Vybavení nebo služby zkušeného průvodce si můžete zamluvit o pár metrů dále v Active Point.

Pěší turistika a cykloturistika

objevte české švýcarsko

Užijte si krásu Českého Švýcarska ze sedla kola, koloběžky nebo pěším výletem. Půjčovnu a prohlídky s průvodcem lze zajistit hned vedle v Active Point.

Tiské stěny

pískovcový labyrint

Víte kde se natáčely Letopisy Narnie? Ano, v Tiských stěnách! Za pouhých 30 min jízdy autem od našeho penzionu se ocitnete v labyrintu pískovcového skalního města, ráji horolezců, turistů i filmařů.

Zoo Děčín

lesní zoo

Zoologická zahrada v Děčíně patří k menším, ale díky svému umístění v lesním prostředí také k nejkrásnějším zoologickým zahradám v ČR. Najdete tu přibližně 450 zvířat a více než 150 živočišných druhů. Hlavním záměrem je chov vzácných a málo známých druhů zvířat, se kterými se v naší zemi jinde nesetkáme.

Řeka Labe

rafting, paddleboarding, kayaking, rybaření

Mocný tok Labe protékající Děčínem nabízí četné příležitosti pro vodní dobrodružství – rafting, paddleboarding, jízdu na kajaku, rybaření atd. Půjčovnu vybavení Active Point naleznete pár kroků od našeho penzionu.

Děčínský zámek

barokní perla

Děčínský zámek, ležící nad soutokem Labe a Ploučnice, patří mezi nejvýznamnější historické památky severních Čech. Okouzlí návštěvníky především monumentální barokní konírnou a svého času nejznámějším rozáriem v habsburské monarchii zvaným Růžová zahrada. Otevřené je také rekonstruované jižní křídlo.